Pondělí 5. června 2023, svátek má Dobroslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pondělí 5. června 2023 Dobroslav
Foto

V tomhle Evropským hodnotám, Cemperovi a dalším světlonošům zdatně sekundují i maistreamová média, často i s pořádnou dávkou nenávisti vůči názorovému oponentovi. Za přeborníky v této disciplíně považuji Forum24 se všemi jeho Jandourky, Šafry a Hovorkovými. Ale činí se i Aktuálně.cz, Česká televize nebo třeba Seznam.cz. Ostatně sám pan premiér prohlásil, že proti nesprávným názorům je třeba bojovat. A když bojujete za dobro a ještě proti nesprávným názorům, to je pak dovoleno téměř vše. A navíc vás to zahřeje u srdce...

J40o79s13e76f 86N16i98k55l

26. 5. 2023 14:33

Jestliže stručná definice dezinformace je : Dezinformace je součást propagandy a je definována jako nepravdivá informace, která je záměrně šířena za účelem oklamání lidí. . Pak největším dezinformátorem je premiér Fiala, porovnáme-li jeho rétoriku před volbami a po volbách vítězné pětikolky....

Pane Nikle, nepište zde prosím o p. Fialovi PRAVDU!

Zdejší úderka to nemá ráda.

Děkuji

Jednoznačná karma

Vnímám to celé jako obrovskou tragédii a naprostou zradu ideálů Listopadu 1989.

Přitom všichni víme, kde to celé pramení: Každý režim, který se dostává do úzkých, přidává na propagandě. Vlastní chybou a leností ve volbách i v občanských životech jsme se zařadili do nesmiřitelného proudu západní tzv. "liberální" demokracie následované vlnou woke, rádoby "ekologické", genderistické a "lidskoprávní" propagandy. Vlastní vinou jsme opustili snahu o jakoukoli samostatnou zahraniční, ale nakonec i hospodářskou politiku a nechali se bez protestů zapřáhnout do vleku paranoidních fantasmagorií šířených z Berlína přes bruselskou eurounijní legalizační pobočku.

To napětí bude narůstat a stát svými profanovanými ideology a placenými dezinformátory jen přilévá olej do ohně. Dopadne to buď jako tuhá diktatura, nebo jako tvrdá revoluce nastolující zase nové nespravedlnosti a nepravdy. Obojí je špatně, ale jisté je pouze to, že donekonečna se současný stav stupňovat nedá.

Placení dezinformátoři pracují pro Kreml a jejich cílem je mít z ČR ruskou kolonii. To je dokázané.

Foto

Ševčík neprovedl nic, co by v normální společnosti mělo spustit takovouto hysterii. Hamplová měla v mnoha věcech ohledně kovidu pravdu (stejně jako mnozí další s podobným pohledem), ale to už se taktéž do oficiálních hlásných trub jaksi nehodí. Ostatně reflexe a zúčtování ještě nepřišlo, téma bylo promptně (přes noc) nahrazeno jiným.

Z té cenzury (a že o ní zrovna server Aktuálně něco ví) a obecně z toho, co se tu děje a jaké praktiky se sem nepozorovaně vracejí, by měl být soudný člověk opravdu znepokojen.

Poznámka pod čarou: To, co v současnosti předvádí Novotný jr., by v normální společnosti bylo trestné, ale opět, my v ničem takovém nežijeme, že jo.

To si to opravdu ti lidé uvědomí, až když budou z toho srázu padat?

Nedovolená jízda autem s majáčkem na dálnici v protisměru, což udělal Ševčík, čímž ohrožoval ostatní řidiče, je odpornost, kterou žádná normální společnost nemůže tolerovat.

..... tak vidite!,- třicet jařin po převratu sme po tej transformaci ekonomiky dosáhli v tem kapitalismu takový kvality, že sme dokonce schopni a ochotni zacálovat si sami z vlastních kapes vlastní, domácí deprivanty, jež se svými pochybně politickými aktivitami řadí mezi úhlavní nepřátele "Českých hodnot",- tzn. Českého státu!,-........ temu sa říká zvrácenost!

V seznamu dezinformátorů chybí Ladislav Větvička, který nedávno šířil prokazatelnou lež o vysoké škodlivé radiaci, vyvrácenou Danou Drábovou a také úřadem polské vlády.

Foto

J94o33s85e62f 44B82á52r51t62a

26. 5. 2023 10:05

A ty vyhlášky v Chmelnickém o radiaci také nevisí, že?

Foto

J40o14s89e60f 39B22á29r90t93a

26. 5. 2023 10:02

Rozkliknul jsem seznam dezinformátoru a to, že je to na aktuálně.cz stačilo, abych to nečetl. Dezinformační weby tohoto typu zásadně nečtu.

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS