Sobota 9. prosince 2023, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 9. prosince 2023 Vratislav
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Nějaká paní, jejíž představy o zapojení žen ve společnosti byly férově demokraticky přehlasovány, si myslí, že když někde sedmkrát zopakuje "strážkyně patriarchátu", že to třeba někoho trkne. Jenže ono to trkat nemá čím. Ten seriál získal na čsfd 79%, což je mimořádně mnoho a je příkladem toho, co to přehlasování ukázalo objektivně.

Samozřejmě výpovědi nezanedbatelného množství žen ve vedení velkých veřejně obchodovaných firem (právě na ty ten zákon vztahuje), o tom že ten zákon je pro ně, cituji doslova "neuvěřitelně ponižující", nikde nejsou. Autorka si prostě jen představuje, že je kdekdo jako ona, a tak si to v zájmu "dobré věci" prostě vymyslela.

Jediný výsledek takového počínání může být, že ti hloupější skalní jí za to pochválej a ti chytřejší z odpůrců feminismu nad tím pokrčej rameny a zamyslej se, jestli tohle mají vůbec zapotřebí.

2 20
možnosti

Prosím vás, v poslední větě p. Kubíček jasně naznačil, jak máte článek hodnotit. Tak než Kubíčkovi dáte minus, tak se pořádně zamyslete.

0 0
možnosti

Chytrej kluk, to jste celé vymyslel sám?

0 0
možnosti

Demokraticky přehlasovány? Jak?:-/

Mimochodem, těch 79% pro seriál na čsfd je samozřejmě jen od těch, kteří a) seriál sledovali, za b) a zároveň byli ochotni se někde zviditelňovat nějakou recenzí. Takže vypovídající hodnota jak noha.

A jestli se někdo domnívá, že šéfová, která se dostala na svou pozicei přes kvóty nebo postel (dávám tomu stejnou váhu), má u svých podřízených stejnou autoritu, jako ta, která něco zná a umí, nedomnívá se dobře.

5 0
možnosti

Paní autorka a) seriál sledovala, b) je ochotna se někde zviditelňovat nějakým psaním o něm. Negativním. A je jen jedna. Takže vypovídací hodnota blogu jak noha. Právě jsem použil logiku dezoláta.

1 1
možnosti

Negativních recenzí je na CSFD 31...

0 0
možnosti

Bez srovnání s počtem recenzí pozitivních?? Děláte si srandu nebo mě jen blbě berete za slovo kvůli menší nadsázce?

0 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS