Sobota 9. prosince 2023, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 9. prosince 2023 Vratislav

Amen.

Ještě kdyby tak byli politici hmotně odpovědní za následky své práce v politice. To by bylo žůžo.

Fialova vláda si dobrovolně zvolila vlastní smrt.

Všechny okolní státy si vymohly na EU vyjímku na emisní povolenky vlastních elektráren, jen ČR bez mrknutí oka přijala vše, co EK vymyslela.

Tyto povolenky prodražují produkci uhelných elektráren a jejich výrobky - elektřina se stávají na trhu svojí drahotou, nekonkurenceschonou elektřinou, kterou zaplatí v plné výši český daňový poplatník.

Fialova vláda dělá vazalsky to, co po ní bruselský páníček požaduje. EU nemá zájem na sebevědomé ČR, EU potřebuje montovnu plnou prolétů.

Předpokladem ke konci Green Dealu je změna myšlení obyvatel západní Evropy, především Německa. A protože ti všichni lidé už po léta nesou důsledky své lidskoprávní ideologie v podobě dovozu migrantů neslučitelných s evropskou společností a nejsou ochotni s tím cokoli dělat, je velmi naivní domnívat se, že se v západoevropské společnosti začne v nějakém relevantně brzkém čase projevovat uvědomění si důsledků zeleného šílenství. Tím méně pravděpodobné to je, čím méně zjevné se může zdát to spojení daného stavu s danou ideologií. Toho muslima odmítajícího se zařadit do společnosti prostě vidí vedle sebe. Ten krachující podnik si vedlejší solární elektrárnou dovede spojit jen člověk, který je ochoten přemýšlet. To tupý ideolog nedělá a západoevropská společnost je utvářená k tupému přijímání ideologií svých pohlavárů. Demokracie a občanská společnost, to už se tam dávno přežilo.

Částečně máte pravdu, ale částečně si třeba ten Němec začíná uvědomovat, že stát už nemá tolik peněz na úplně všechno a že on sám už taky má méně peněz než dříve. A podle mne už většina z nich začíná přemýšlet, čím to asi bude.

Už včera bylo pozdě, zelené GD škody jsou už dnes velké.

J24a94n 81B71e50r57t49l

13. 10. 2023 16:47

Kéž byste měla pravdu! Já se ale obávám, že budeme muset spadnout do ještě daleko větších s....., aby se trend obrátil.

Obyčejný sedlák se svým rozumem to věděl už na začátku....

Ano, můžu potvrdit. Já jsem to taky říkal.

Foto

Jedu takhle z Ahausu v Nemecku po okresce maximalni rychlosti 100km/hod a po prejeti hranice D/NL se napojuji na dalnici do Enschede, kde pokracuji maximalni povolenou rychlosti 100km/hod (6-19hod vsude v NL na dalnicich), protoze boj za klima, Green deal a tak je to spravne, souzi. Jak mi rekl ironicky nizozemsky kolega "To preci dava logiku, na hranicich je totiz vysoka sklenena stena, co nepropusti CO2 a to zustane v Nemecku prece".

Spousta lidi tam ma tech ekoposuku taky po krk, uspech BBB v poslednich volbach neni nahoda.

Je to tak, o kolik stupňů se musí ještě oteplit, aby si to lidi začali konečně uvědomovat. To není o Green Dealu, ale o chování lidstva k téhle planetě jako celku. Každý člověk by se měl v prvé řadě rozmyslet nad svoji vlastní spotřebou a také nad tím, jestli by té přírodě taky nemohl nějak sám pomoci. Bez toho nám žádný Grean Deal nepomůže.

No ještě se musí najít obětní beránek na koho to svedou. Pak naše nezávislá média zcela zapomenou na roky kdy hlásala nesmyslné bludy a začnou zvát jiné "experty". Aktivisté si nevzpomenou kdo se kam lepil protože za vše může ON to ON to udělal. Jenže tou už tu bude další generace která nebude znát minulost a bude bojovat za další nesmyslné hodnoty. A nezapomínejte že pokud EU nezničí Evropu ekonomicky přes greendeal mají ještě v záloze likvidaci pomocí migrace.

Foto

Zdravím Vás, Katko. Myslím, že Scholzova vláda je nepopulární z mnohem více důvodů. Jednání současné vlády ve vstřícnosti k EU už je opravdu za hranicí. Divím se, že se průmysl neozval dřív. Obávám se, že zelené ideje byly tímhle šílenstvím zcela pošlapané, protože částečně jsou třeba.

Tak prakticky všechno větší ničení přírody se začalo řešit už ke konci socíku a hlavně potom po sametu se v podstatě vyřešilo. Tak do roku 2005 - 10.

Věci, které se řeší dnes, jsou vesměs věci vyplývající čistě z rozvoje společnosti nebo ze střetávání různých koncepcí ochrany přírody a jako takové jsou obvykle kontroverzní a kvůli nutnosti pokračovat v rozvoji lidstva se musí řešit už jen všelijakými odbornými kompromisy.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS