Sobota 9. prosince 2023, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 9. prosince 2023 Vratislav
Foto

Celé neštěstí je v tom, že pokud někdo dříve na tyto problémy upozorňoval, byl mediální mašinérií, která papouškovala tehdejší politickou linii, stavěn do role rasisty a xenofoba, div ne na hraně zákona. Dnes v podstatě Ti samí správní politici, budou proti migraci bojovat.

Poněkud zjednodušené hodnocení. Vše se odehrává v řase a prostoru.

Politici v EU přece musí řešit mnohem mnohem důležitější věci - třeba chov křečků

Nejde o to, že politici, kteří jsou poslední dekádu u moci, tu migraci řešit nedokážou. Oni především nechtějí a nyní už ani nemohou. Nechtějí a nemohou proto, protože lobby prosazující neregulovanou migraci a legalizované či přímo institucionalizované pašeráctví je prostě už příliš silná. Nechtějí a nemohou proto, protože lidí "s migračním pozadím" a volebním právem je už příliš mnoho.

Jestliže do EP budeme volit opět ty stejné strany a čekat jiný výsledek, tak jsme hluší, slepí a neschopní myslet.

Přesně, opakovat neustále stejnou chybu s tím, že tentokrát to dopadne jinak je nesmysl.

Je třeba se podívat na příčiny neřešení migrace. Chyba nebyla u paní Merkelové, ta ostatně celkem záhadně otočila svůj názor o tom, že integrace selhala ale v cíleném nedodržování svých vlastních zákonů z pozice EU. Zcela se rezignovalo na základní rozdíl mezi legální a nelegální migrací, na jakoukoliv kontrolu a pravidla. Otázka je proč a kdo to zavinil.

Proč je nasnadě. Do státních i jiných institucí se díky svému "dlouhému pochodu" dostali levicoví až komunističtí politici razící tezi o rovnosti. Ve všech možných kritériích budující "spravedlivou společnost". Podporováni všemi možnými "neziskovými" organizacemi které pomáhali stvořit a financovat.

Kdo to zavinil? My všichni, nechali jsme se uštěkat právě těmi hlasitými řvouny o "lidských" právech. Volíme stále dokola stejné politiky kteří za tohle nesou odpovědnost.

Náprava je se současnými politiky nemožná. Jak chtít nápravu od politiků kteří tleskají pašeračce lidí dokonce v Evropském parlamentu a politiků kteří financují dokonce pašerácké lodě prostřednictvím právě těch "lidskoprávních" organizací.

Dokud se nevymění politická garnitura, řešení neexistuje. Naskýtá se ovšem otázka zda už na nějaké "demokratické" řešení není pozdě.

Foto

Je pozdě, včera jsem četl přepis stenopisu při ineterpelacích ohledně ceny CV-90 ze strany Růžičky (ANO). To, co tam Černochová a Stanjura předvedli, to je doslova horor. Ty lidi by neměli řídit ani MŠ. Ani jeden z nich vůbec neví o čem mluví, v korporátu by tak mohli dělat úklid. A tohle je všude.

Dočkejte času, za pár let budete podobně psát o Green Dealu. Taky se varuje a taky se varování úspěšně ignoruje.

No však za ním stojí stejní lidé jako za tou migrací.

K tomu není absolutně co dodat. Jasná karma.

..... pamatujete,- "humanismus, hodnoty, solidarita",- nóóó, a potem přišel na scénu "nařízený humanismus, hodnoty a solidarita",- vzápětí dokonce povinnost(!) přerozdělování spojená s peskováním, ultimáty a vydíráním členských zemí EU - pamatujete Visegrád byl tenkrát ještě jakštakš funkční a odolal, ale namachrovanej Západ to dostal rovnou z první!, - nogo zóny, války gangů, brutální nárůst kriminality a teror - pamatujete,- tak bylo nařízeno mediálním korporátem "semknout sa, nic nesouviselo s ničím, islám byl umírněný a obohacující, teroristi byli slušně vychovaní a zdravili sousedy - pamatujete,- ....... rácio bylo nahrazeno stupidní, zvrhlou, korektní politikou a zrazu, po dekádě "epochálních úspěchů" v oblasti migrační politiky EU, někdo(?) zjistil, že sa to sype jak domek z karet?!? - neuvěřitelný!!!

Foto

J39o22s86e40f 40B17á29r54t70a

27. 10. 2023 11:17

V kontextu s migrací si představte situaci, kdy neodjedete na dovolenou, protože váš pas už platí jenom 4 měsíce.

O tom to je, o absolutní rezignaci na zákony.

Foto

Voda na mlýn pro strany jako je SPD. Kdo za to může? Opět politici, jen z jiných stran. A pak si čtu o tom, co se dnes děje ve sněmovně..... Karma, Katko

Tomu mlýnu se ale není třeba divit. Nalijme si totiž čistého vína. Ač ho nemusím, tak ten zloduch Okamura na tohle upozorňoval už od toho roku 2015 a nikdo z politiků těch správných stran ho nechtěl poslouchat.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS