Sobota 9. prosince 2023, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 9. prosince 2023 Vratislav

Díky za přesný popis smutné reality !

Není skoro co dodat. Proto se dnešní mocní upínají k mladým, kteří nepamatují a ve volbách se rozhodují v den voleb podle posledního nadpisu článku co vyjde.

Už asi od roku 2000 tvrdím a párkrát jsem to tu v diskuzi i napsal, že prožíváme těžký přechod od socialismu k socialismu. Pěkně jste to popsala. Karma

Pod tenhle článek bych se podepsal. Naprosto přesné.

"Není však na hlavu padlé dotovat něco, co je drahé kvůli nějaké zpackané „klimatické“ regulaci? Nedává větší smysl tu regulaci jednoduše zrušit?"

Mně tady připadá vtipné, že na ty dotace stát získá prostředky právě tak, že zdaní zisky těch firem a jejich zaměstnanců. Je to princip, jako by se had živil tím že se bude žrát od ocasu

Kdo veřejně neprojevuje dostatečnou oddanost myšlenkám naší současné vlády a tkzv. evropským hodnotám, které v plné míře nahradily zastaralé myšlenky Marx-Leninismu, musí být veřejně zesměšněn a případně i exemplárně potrestán.

Mění se datumy a jména - osvědčené praktiky přežívají.

Amen.

Hlavně ta absence svobody slova, kdy vás morální majáky za nesouhlas s oficiálním narativem zasypou hromadou nálepek a vyhejtí, je krásnou připomínkou socialistického "kdo není s námi, je proti nám."

Líbí se mi ten argument, že u nás svoboda slova je, protože podívejte se, jaké je to v Rusku. Stejně absurdní jako říct, že když manžel párkrát týdně liskne manželku, je to v pořádku, protože soused manželku denně řeže páskem.

A konec konců, i ty různé myšlenkové mapy a seznamy "dezolátů", které čas od času prosáknou na socky, jsou takovým hezkým připomenutím reálného socíku, kdy komár vedl složky a seznamy.

Když chcete sovobdu slova, proč tedy vadí nálepky, hejty a "kdo není s námi, je proti nám"? Copak to taky nejsou svobodná slova?

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS