Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 23. února 2024 Svatopluk
Foto

J90a91n 68Š70i93k

9. 2. 2024 9:41

Včera mi říkala paní uklizečka, že někteří lidi v jejím okolí se v těch konspiracích už definitivně ztratili a začínají blábolit o vlivu mimozemšťanů a záhadných paprscích a tak. I tady už z článků řady blogerů létají paprsky. Nadějí pro naši zemi je však je, že máme dostatek inteligentních uklizeček. Tedy zatím...

P88e45t48r 33S51k43á98l87a

9. 2. 2024 9:57

Aha, takže na Kapitol útočili provokatéři z řad demokratů a o ukradených volbách vykřikoval take provokatér převlečený za Trumpa.

Politika je obecně drsná a používají se v ní ostré lokty. O tom žádná. USA jsou však pořád demokratickou zemí. V Rusku by Donald Trump už bručel v sibiřském lágru nebo v horším případě nešťastnou náhodou zemřel po pádu z okna.

Přesně tím lágrem mu vám podobní vyhrožují

USA jsou pořád demokratickou zemí, je pozoruhodné, že daleko horší mafiánské a zločinecké praktiky v Rusku autorce textu nevadí.

Pokud by USA skutečně byly demokratickou zemí, tak už dávno by i samotné americké soudy toto označily za převrat, poněvadž nic jiného než pokus o převrat a zvrácení výsledků voleb to nebylo a tudíž ten americký kašpar už byl z těch voleb dávno vyloučen.

A pokud se tak nestalo, tak to znamená, že USA mají k té demokracii asi tak daleko jako já ve volbách na Pražský hrad.

A to ani nemluvím o tom jejich způsobu voleb kdesi z pravěku, kdy za samotné voliče vlastně hlasují nějací volitelé.

Foto

Kdo ví jak to vlastně bylo? To je normální okřídlená věta všech dezinformátorů. Vítejte na palubě.

Jste hodný, že mne vítáte u sebe na palubě. Ale doufám, že se neurazíte, když s díky odmítnu. S Vámi opravdu na palubě být nechci...

Takže zase čujete prohru, tak předem rozeštváváte lidi a hazíte sem samé lži a fabulace...

Směšný je zejména Trumpeta a jeho injekce s chlornanem a podobné žvásty...

Přesně jste se trefila. V Banánové republice se zpravidla politici a oponenti hází z oken. V horším případě tací hodí vajgl do sudu s hořlavinou, v které právě stojí. Ti, co mají štěstí, jsou jen odsunuti do koncentračního tábora.

Myslela jste to takto, že?

Váš blog je obyčejná dezinformace, nic víc. Podsouváte, zpochybňujete, stavíte na roveň nesrovnatelné. Většina lidí naštěstí viděla útok na Kapitol a mohli si udělat obrázek i z následných reakcí Trumpa. Chápu, Trump je Vaší nadějí stejně jako Putina.

Umíte napsat taky něco konkrétního? Nařídil Trump útok? A ten útok byl snad srovnatelný s občanskou válkou?

..... titulkem jste v podstatě jasně a stručně popsala boj o moc, který je po tisíciletí nedílnou součástí společenského vývoje. Politika v hávu jakékoliv ideologie je obecně svinstvo,- éra novověku tímto "mocichtivým hnojem" přímo přetéká!,- ...... ale jak vidno, "Lid chce být klamán, tedy je klamán"

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS